Cell Growth 600g Cell Growth 600g - meloun

1 188,00 Kč
Dostupnost: skladem
Popis produktu:

Cell Growth je navrhnutý tak, aby zvyšoval růst svalů a zárověň zaručil normální metabolismus tuků.Exkluzivní kombinace přísad pro zvýšení svalového růstu, obsahuje nejčistší syrovátkový izolát bílkoviny, který dodá tělu všechny aminokyseliny, které potřebuje. Nové účinné látky byly přidány pro větší buněčný růst: BCAA ve volné formě, L-glutamin, Ashwagandha, betain, kreatin a hořčík. Izolát syrovátkové bílkoviny: hlavní složkou a nejčistší protein na trhu, poskytuje esenciální aminokyseliny v přírodní formě, zejména leucin, isoleucin a valin.
BCAA: BCAA obsažené v Cell Growth stimulují syntézu bílkovin, urychlují regeneraci, zpomalují katabolický proces a stimuluje anabolismus.
Ashwagandha: rostlina používaná v Ajurvédské medicíně po více než 4000 let, stimuluje vitalitu, posiluje imunitní systém a zvyšuje libido.
L-glutamin: aminokyselina považována za esenciální aminokyselinu, se podílí na činnosti střev, zlepšuje imunitní systém a funkce mozku.
Kreatin: zvyšuje sílu a svalovou hmotu.
Betain: je derivátem z cholinu látka související s kreatinem pro syntézu bílkovin. Esenciální minerální látky pro nervový systém, adekvátní příjem hořčíku, též obsažený v Cell Growth, zaručuje kvalitní odpočinek a spánek. Lean Muscle BlendDodává přísady s pozitivním efektem přes metabolismus tuků. Taurin: aminokyselina, která funguje jako buněčný Volumizer, zvýšuje buněčnou hydrataci a podporu buněčné reakce, jako je syntéza proteinu.
L-karnitin tartrát: molekuly podílející se na metabolismu tuků
Cholin: hraje základní roli v metabolismu tuků, zejména při přepravě lipidů a cholesterolu.
Zinek: zvyšuje testosteron a podílí se na práci hormonálního a imunitního systému. Proč Weider Cell Growth: Bez tuku (0,1 g / 100 ml).
Bez cukru (0,01 g / 100 ml).
10 g proteinu na dávku.
300 mg v jedné dávce. Ashwagandha
2 g monohydrátu kreatinu v jedné dávce.  
Potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce.
Smíchejte 20g prášku (2 odměrky) s 300ml vody. Energetická hodnota
226 kJ / 53 kcal Tuk
0,3 g Z toho nasycené mastné kyseliny
0 g Sacharidy
1 g Z toho cukry
0,3 g Bílkoviny
10 g Sůl
0,02 g Bílkoviny
10000 mg z toho L-glutamin
2500 mg z toho L-leucin
2300 mg z toho L-izoleucin
1200 mg z toho L-valin
1200 mg  Betainhydrochlorid
2500 mg   Kreatin monohydrát
2000 mg   Taurin
1000 mg  Ashwagandha Root Powder
300 mg  Magnesium
113 mg (30% *)  Zinek
3 mg (30% *)   L-karnitin tartrát
1000 mg   Cholin
 200 mg  *% NRV = denní procento referenčního příjmu u dospělých 
  ** 20 g prášku smíchat s 300 ml vody
  Složení:
Whey Protein Isolate¹, betain hydrochlorid, L-glutamin, kreatin, Dextrin, L-leucin, L-izoleucin, L-valin, taurin, L-karnitinu, přírodní aroma, cholin bitartrát,  emulgátor: Sójové -Lecithins; Látky protihrudkující oxid kremičitý; Ashwagandha Root prášek, oxid hořečnatý, sladidla: acesulfam K, sukralóza, Mono a diglyceridy mastných kyselin, Barvy: Karmíny; Zinek citrát.
 
¹ Obsahuje mléko a laktózu. Může obsahovat stopy lepku a vajíček.

Varianty produktu

Podobné produkty