Esenciální Aminokyseliny 270 tbl.

Dostupnost: skladem
Cena přepravy od 54,00 Kč
Popis produktu:

Myprotein Esenciální Aminokyseliny 270 tbl.
Naše EAA + tablety jsou ideální pro každého, kdo chce zařadit EAA do své diety a přitom málo platit. Esenciální aminokyseliny (EAA) jsou nezbytné k vytvoření nové tkáně a pomáhají s buněčnými renovacemi, které se dějí pokaždé, když se svaly zotavují. Dodáváním správného množství EAA v dietě napomůže sportovcům zlepšit si vzhled jejich postavy, a také se rychleji zotavit po výkonu. Hlavní esenciální aminokyseliny, které tělo potřebuje jsou: L Leucin, L Isoleucin, L valin, L lysin, L fenylalanin, threonin L, L histidin, L methionin, L tryptofan. Tyto všechny lze nalézt v malém množství v běžných potravinách. Esenciální aminokyseliny jsou označovány jako "základní", protože nemohou být produkovány v těle a musí být dodávány prostřednictvím stravy. Strava s vyváženým počtem aminokyselin může podporovat vyšší nárůst svalové hmoty a zlepšit zotavení po cvičení.
Klíčové výhody Nutné pro stavbu nových tkání
Nutné pro fyzické zotavení po intenzivním cvičení
Pomáhá k růstu svalové hmoty  
Doporučené použití
Doporučujeme konzumovat 3-5 tablet 1-3 krát denně pro dosažení optimálních výsledků.Porce 270 tablet balení: 90
Složení
Amount per 3 tablet serving:L Leucine: 1000mgL Valine: 444mgL Lysine: 444mgL Phenylalanine: 378mgL Threonine: 312mgL Isoleucine: 177mgL Histidine: 144mgL Methionine: 99mgVitamin B6: 600mcg
 
EAA Blend (L Leucin, L Isoleucin, Valin, L lysin, L fenylalanin, threonin L, L histidin, L methionin), Di vápenatý, celulóza, stearát hořečnatý, oxid křemičitý, vitamin B6 HCL. Bez umělých barviv a konzervačních látek, kvasnice, lepek, škrob a laktózu. Bez přídavku soli (chlorid sodný) nebo cukru.
 
   
Upozornění Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.
 
Upozornění: Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Varianty produktu

Podobné produkty