Fitness Authority Gear Whey Shock 2270 g Vanilka

1 090,00 Kč
Dostupnost: skladem
Cena přepravy od 54,00 Kč
Popis produktu:

Kombinace syrovátkového (whey) koncentrátu a hydrolyzátu, obohacen o komplex enzymů Aminogen ®
Whey Shock je 100% syrovátkový protein s vysokým obsahem bílkovin určený k přípravě lahodného nápoje vhodný zejména pro sportovce, kulturisty nebo osoby v dietním režimu se zvýšenou potřebou příjmu bílkovin. Tento produkt firmy GEAR nabízí vysoce kvalitní syrovátkový protein, založený na směsi patentovaného koncentrátu Carbelac ® a syrovátkového hydrolyzátu Optipep ™.
Bílkoviny jsou zdrojem pro život důležitých aminokyselin a dusíku, které jsou nezbytné pro množení tkání a jejich udržování v těle. Proto Whey Shock přispívá ke zvyšování svalové hmoty a taky k jejímu udržování.
Carbelac® - Whey Protein Concentrate WPC je koncentrovaný protein získaný ze syrovátky. Vyrábí se pomocí ultra-filtrační technologie a obsahuje velké množství bílkovin a aminokyselin s rozvětveným řetězcem (BCAA).
Optipep™ - Hydrolyzovaný syrovátkový protein Syrovátkové bílkoviny jsou tvořeny dlouhými řetězci aminokyselin, které drží pohromadě peptidové vazby. Hydrolyzovaný syrovátkový protein je produkován při procesu známém jako enzymatická hydrolýza, kde jsou enzymy (přirozeně se vyskytující proteiny produkované všemi živými buňkami) využity k uvolňování těchto vazeb. Tímto procesem se vytváří peptidy různých velikostí a volné aminokyseliny.
Doporučené dávkování: Rozmíchejte 1 odměrku prášku (30 g) ve 200-300 ml vody nebo odtučněného mléka.
Užívejte před tréninkem nebo ihned po tréninku.
Dávkování je závislé na vaší tělesné hmotnosti, intenzitě tréninku a příjmu bílkovin z běžné stravy Výrobce: V licenci pro G.E.A.R. 836 Grundy Ave. Holbrook NY 11741 vyrábí Fitness Authority.Doporučená dávka: 1 odměrka: 30 g Čistá hmotnost: 2,27 kgPočet dávek v balení: 75

Varianty produktu

Podobné produkty