GO Nutrition Caffeine 200 120 tablet

Dostupnost: skladem
Cena přepravy od 54,00 Kč
Popis produktu:

Kofeinové tablety Caffeine 200 jsou vhodným a kvalitním doplňkem ke zvýšení bdělosti, fyzického výkonu při tréninku a snížení únavy po tréninku. Kofein je jeden z nejznámějších komerčně dostupných stimulantů centrálního nervového systému a je velmi dobře prozkoumán. Jak už bylo dříve prokázáno, kofein zvyšuje výkonnost jak v síle (Cruz 2015), tak i ve vytrvalostních výkonech (Astorino 2010). Tablety Caffeine 200 můžete použít vždy, když budete potřebovat duševní či fyzický impuls (nakopnutí), ale nesmíte překročit dávku víc než 1 tbl za hodinu, nebo víc než 2 tbl za den (24 hod). 200 mg kofeinu je vysoká dávka, proto Caffeine 200 není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy, či osoby citlivé na kofein.
Jak kofeinové tablety fungují a jaké jsou jejich výhody při tréninku?
Kofein je přirozeně se vyskytující stimulant, který se nachází v kávě, čaji, guaraně a jiných bylinách. Kofein tlumí účinky adenosinu, který je zodpovědný za navození spánku. Adenosin má relaxační účinek na tělo, který může být blokovaný právě kofeinem, takže se cítíte fyzicky a duševně čilý. Vědecké studie prokázaly zvýšení silového výkonu (Lane 2013) a energetické hladiny, což vedlo k zlepšení celkového výkonu. Kofein je nejrozšířenější používaný stimulant na současném trhu.
Co obsahují kofeinové tablety?
Naše kofeinové tablety obsahují 200 mg čistého kofeinu v jedné tabletě. Kromě kofeinu obsahují ještě několik dalších přísad, které drží tabletu pohromadě. Doporučujeme užívat jednu 200 mg tabletu jedenkrát až dvakrát denně. Nepřekračujte však dávku 1 tbl za hodinu, ani 2 tbl za 24 hodin. Účinek kofeinu se projeví obvykle do 15-45 min a jeho účinek trvá až 4 hodiny.
Proč právě naše kofeinové tablety?
U GoNutrition jsou všechny tablety, kapsle a gely dodávany od špičkových průmyslových výrobců dle našich požadavků. To nám umožňuje zajistit, aby naše výrobky byly vyráběny podle nejvyšších standardů s vysokými čistotami účinných látek, bez jakýchkoliv příměsí, umělých barviv, konzervačních látek, solí a cukrů.
Poté, co výrobky dorazí k nám, kontrolujeme jejich kvalitu a pečlivě balíme všechny naše kapsle, tablety či gely na našich vlastní výrobních zařízeních.Tyto kroky nám zajišťují plnou kontrolu procesu v každém úseku. Každá výrobní šarže je dodávána s certifikátem analýzy a je dostupná na našich stránkách u výrobku. 
Caffeine 200       1 tableta obsahuje:  
Kofein 200mg
Složení  
Činidla zvětšující objem (uhličitan vápenatý, mikrokrystalická celulóza), kofein, ztekucovadla (stearát hořečnatý, oxid křemičitý), povlak (hydroxypropylmethylcelulóza, glycerol).    
Odkazy   1. Caffeine Affects Time to Exhaustion and Substrate Oxidation during Cycling at Maximal Lactate Steady State. Cruz, R.O.S et al (2015), Nutrients. 2. Effect of two doses of caffeine on muscular function during isokinetic exercise. Astorino, T.A et al (2010), Medicine & Science in Sport & Exercise. 3. Caffeine ingestion and cycling power output in a low or normal muscle glycogen state. Lane, S.C et al (2013), Medicine & Science in Sport & Exercise.

Varianty produktu

Podobné produkty