MuscleTech Mass-Tech 3200 g vanilka

1 160,00 Kč
Dostupnost: skladem
Cena přepravy od 54,00 Kč
Popis produktu:

Přípravek Mass Tech je nejvšestrannější produkt pro zvýšení tělesné hmotnosti, který je na trhu k dispozici. Můžete ho užívat pouze jedenkrát denně, popřípadě si dávku můžete rozdělit na dvě poloviny a užívat jej dvakrát denně. Nová účinná receptura přípravku dodává do lidského těla neuvěřitelných 1170 kalorií, které jsou obsaženy ve formě vysoce kvalitního proteinu a rychle stravitelných karbohydrátů, a dále ve formě speciálních druhů tuků.
Více proteinu v dávce než u jakékoliv jiné látky sloužící k přírůstku hmotnosti:
Nová vylepšená receptura je založena na systému 80 gramů vícefázových proteinů. Ty jsou smíchány s 2 šálky odstředěného mléka. To dodává do těla rychlé, střední a pomalu stravitelné formy proteinů. Tyto vícefázové proteiny jsou zahrnuty v systému, který dodává do lidského těla důležité aminokyseliny. Transport uvedených aminokyselin probíhá různými rychlostmi, a díky tomu dochází k rozšířenému transportu aminokyselin uvnitř krevního řečiště.
Obsahuje více BCAA (komplex vybraných řetězených aminokyselin) v jedné dávce než u jakékoliv jiné látky sloužící k přírůstku hmotnosti:
Dávka přípravku na bázi proteinů je smíchána s 2 šálky odstředěného mléka. Tím se do lidského těla dopraví hmota (konkrétně 7 gramů) L-leucinu a 13 gramů BCAA (vybrané řetězené aminokyseliny). Tím dochází k pomoci, při níž je dodána energie Vašim kosterním svalům. Zároveň dochází k uchovávání glykogenových zásob ve svalech. To pomáhá také snížit množství selhání účinků proteinu.
Jsou v něm obsaženy aminokyseliny kvůli zlepšujícím účinkům:
Přípravek Mass Tech obsahuje velké množství účinných ingrediencí, které jsou přidanou hodnotou výrobku. Jde mimo jiné také o třígramovou účinnou dávku L-alaninu. L-alanin je druhá nejvíce využívaná aminokyselina (konkrétně po L-leucinu) při procesu proteinové syntézy. Dokonce bylo pozorováno, že hraje velmi významnou roli při produkci glukózy a její přeměně na využitelnou energii. Receptura výše uvedeného přípravku rovněž využívá transportu třígramové účinné dávky glycinu. Glycin je aminokyselina, která pomáhá vytváření velké řady důležitých biologických sloučenin v lidském těle. Jde například o tvorbu proteinů a kreatinu. Dříve byl mezi významné aminokyseliny zahrnován také taurin. Taurin byl považován za druhou nejvíce využívanou aminokyselinu, která se nachází v lidských svalech, a to hned po glutaminu. V každém případě můžeme říci, že pomáhá zvětšovat objem svalových buněk v lidském těle.
Rychleji vybuduje fyzickou sílu:
Na rozdíl od jiných významných přípravků pro zvýšení tělesné hmotnosti, které obsahují jen malé množství kreatinu, někdy dokonce žádný, přípravek Mass Tech ho obsahuje velké množství. Konkrétně jde o 10 gramů, což je klinicky ověřené množství pro jednu účinnou dávku, při kterém dochází k velmi rychlému zvýšení fyzické síly.
Pomáhá doplnit zásoby glykogenu v lidském těle:
Přípravek dodává 168 gramů karbohydrátů prostřednictvím vícefázového uhlíkového komplexu. Díky tomu je dosaženo maximální hodnoty hladiny inzulínu, dále dochází k rychlé dopravě kreatinu do svalů a k vázání glykogenu ve svalové tkáni. Díky těmto efektům se pak tělo dostává do anabolického stavu.
Receptura byla vyvinuta tak, aby obsahovala nasycené omega tuky:
Jde o plně spektrální recepturu, která obsahuje méně nasycených tuků než ostatní přípravky sloužící ke zvýšení tělesné hmotnosti. Je založena na 5 gramech omega mastných kyselin, a díky tomu dochází k dodávání kalorií s vysokou hustotou energie.
Doporučené dávkování:
rozmixujte 5 odměrek (255 g) Mass Tech Advanced se 470 ml vody nebo nízkotučného mléka
konzumujte buď ráno, mezi jídly, nebo po tréninku
můžete také užívat 1/2 dávky (= 2,5 odměrky) 2krát denně
 Nutriční hodnoty
255 g (s vodou)255 g (s mlékem)
energetická hodnota4200 kJ/1000 kcal4914 kJ/1170 kcal
bílkoviny63 g80 g
sacharidy168 g192 g
cukry8 g35 g
tuky9 g9 g
nasycené mastné kyseliny2 g2 g
mononenasycené5 g5 g
cholesterol85 mg95 mg
vláknina1 g1 g
vápník320 mg920 mg
železo0,7 mg0,8 mg
sodík380 mg590 mg
Mass-Tech Co-Factors
kreatin monohydrát10 g10 g
L-leucin5 g7 g
L-alanin3 g4 g
glycin3 g3 g
taurin2 g2 g
Enzyme Digestion Complex
papain50 mg50 mg
amyláza50 mg50 mg
Složení: Multi-Phase Carb Complex (glukózové polymery, izomaltulóza, ovesné otruby, amarant, quinoa, pohanka, proso, chia semínka), Multi-Phase Protein System (syrovátkový proteinový koncentrát, kaseinát vápenatý, vaječný albumin, syrovátkový proteinový izolát, hydrolyzovaný syrovátkový proteinový izolát), Omega-Rich Blend (slunečnicový olej, kukuřičný sirup, kaseinát sodný, mono a diglyceridy, fosforečnan draselný, fosforečnan vápenatý, sójový lecitin, tokoferoly, středně větvené triglyceridy), přírodní a přírodně identické aroma, celulózová guma, prášek z červené řepy, kyselina citronová, sójový lecitin, acesulfam K, sůl, sukralóza, L-glutamin, L-isoleucin, L-valin

Varianty produktu

Podobné produkty