My Protein Esenciální 250 g 250g

Dostupnost: skladem
Cena přepravy od 54,00 Kč
Popis produktu:

Essential amino Acids
Aminokyseliny jsou složité chemické látky, které jsou stavebními kameny bílkovin, což jsou nezbytné látky pro tvorbu nových tkání a renovaci stávajících buněk. Esenciální aminokyseliny nemohou být syntetizovány nebo vytvořené v těle, a musí pocházet z potravy, jinak se do těla nedostanou. Zatímco normální strava je dostatečná a dodává většině lidí všechny aminokyseliny, které vyžadují. Tvrdě trénující jedinec má zvýšené potřeby to znamená, že vyžaduje dostatečné množství různých esenciálních aminokyselin které jsou spotřebovány během těžkých tréninků a po nich. Esenciální aminokyseliny (EAA) jsou nezbytné k vytvoření nové tkáně a pomáhají s buněčnými renovacemi, které se dějí pokaždé, když se svaly zotavují. Dodáváním správného množství EAA v dietě napomůže sportovcům zlepšit si vzhled jejich postavy, a také se rychleji zotavit po výkonu. Hlavní esenciální aminokyseliny, které tělo potřebuje jsou: L Leucin, L Isoleucin, L valin, L lysin, L fenylalanin, threonin L, L histidin, L methionin, L tryptofan. Tyto všechny lze nalézt v malém množství v běžných potravinách. Lidské tělo vyžaduje, aby všechny jednotlivé esenciální aminokyseliny byly součástí naší stravy z řady důvodů, včetně buněčné renovace, mimojiné si je tělo může získat z potravin bohatých na proteiny. Pokud nemáte dostatek esenciálních aminokyselin ve vaší stravě, tělo nedokáže vytěžit maximum výživných látek ze zdrojů bílkovin a kalorie z bílkovin se uloží jako tuk. Požadavek na vyvážené množství amino kyselin ve stravě je známý jako "Omezení využití bílkovin“. Dobrým doplněk bude obsahovat esenciální aminokyseliny ve správném poměru. To povede ke zlepšení jejich využívání v těle, a poskytne maximální nutriční výhody. Zvýšení příjmu esenciálních aminokyselin umožní sportovcům trénovat vyšší intenzitou po delší dobu a to díky zlepšenému zotavení, které nabízí více vyvážená strava.
Klíčové výhody Nutnost pro stavbu tkání v těle
zotavení po intenzivním cvičení
Musí být konzumován ve stravě Doporučené použití
Jako doplněk stravy doporučujeme konzumovat 15g rozdělené na dvě porce 7,5 gramů. Konzumovat jednu porci 30 minut před tréninkem a druhou porci bezprostředně po tréninku. Nejlepší variantou je rozpustit prášek ve vodě nebo ovocné šťávě. Plastová odměrka není součástí balení.
Složení
L Leucin, L Isoleucin, L valin, L lysin, L fenylalanin, threonin L, L histidin, L methionin, L tryptofan.
Nutriční informace
Na 15 g: L Leucin 5000mg L Isoleucin 890mg L valin 2200mg L Lysin 2200mg L fenylalanin 1800mg L threonin 1500mg L Histidin 710mg L Methionin 500mg L tryptofan 200mg

Varianty produktu

Podobné produkty