Pancake mix 500g

Dostupnost: skladem
Cena přepravy od 54,00 Kč
Popis produktu:

MyProtein Pancake mix
Nejvyšší Anglická kvalita výrobků Myprotein! Myprotein Pancake mix je speciální prášek s vysokým obsahem bílkovin a nízkým GI (glykemickým indexem). Díky němu si můžete doma vytvořit skvěle chutnající proteinové palačinky. Pancake Mix obsahuje tři různé typy bílkovin (syrovátka, mléčná bílkoina a vaječný protein), všechny Vám jak víte pomáhají s růstem a udržením svalové hmoty. Proteinové palačinky jsou ideální na snídani nebo jako výživná svačinka mezi jídly a jak jinak poskytují vám více než 30 g bílkovin v 50 g porci.
 
Příprava proteinových palačinek
Dejte 1,5 odměrky (50g) do 100-150ml mléka nebo vody a promíchejte. Předehřejte si teflonovou pánev, přidejte kapku oleje. Nyní můžete nalít na pánev nachystanou směs. Podle chuti zvolte silnější nebo tenčí palačinky. Vařte z obou stran zhruba 2 minuty do zlatova.
 
Nutriční Informace MyProtein Pancake Mix
V dávce 50g: Energie: 191kcalEnergie: 806KJProteiny: 34.3g Karbohydraty: 5.9gCukr: 2.1gTuky : 3.2gSaturované: 1.1gVláknina: 0.7gSodík: 0.3g
Složení MyProtein Pancake Mix
Protein blend (Whey protein koncentrat, mléčný protein koncentrat, prášek z vaječných bílků), ground oats, Cocoa powder (chocolate flavoured pancake only) Medium Chain Triglycerides (from plant oils), sodium bicarbonate, sweetener (sucralose)

Varianty produktu

Podobné produkty