Scitec 100% Whey Protein Professional 920 g čokoláda - oříšek

Dostupnost: skladem
Cena přepravy od 54,00 Kč
Popis produktu:

Whey Protein Professional od společnosti Scitec Nutrition obsahuje 73 % proteinů, kde základním surovinovým zdrojem je výhradně mléčná syrovátka. Tento špičkový protein je výsledkem nejnovějších výzkumů v oblasti proteinových koncentrátů. Obsažený protein je získán ultramikrofiltračním procesem z bílkovin mléčné syrovátky. Představuje enzymaticky čištěný doplněk výživy.
100 % Whey Protein Professional je pro svaly 100 % využitelný. Obsah esenciálních aminokyselin a taktéž obsah anabolicky působících aminokyselin s vázaným řetězcem je velmi vysoký (47,5 %). V zájmu zabránění katabolickým procesům je obohacen také množstvím glutaminu - každá dávka obsahuje 3,5 g glutaminu a 4,5 g BCAA.
Obsahuje přibližně 10 % imunoglobulinových mikrofrakcí.
100 % Whey Protein Professional je obohacen o L-glutamin. Přípravek neobsahuje aspartam.
'Jste to, co jíte'. Pozměníme trochu toto rčení na: 'Jste to, co vstřebáte z jídla'. Proto je do proteinu zahrnuta také patentovaná trávicí enzymová matrix Aminogen.
Protein doporučujeme všem, kteří chtějí získat kvalitní bílkoviny, díky nimž mohou lépe budovat kvalitní svalovou hmotu a zkvalitnit svou svalovou hmotu.
Doporučené dávkování: rozmixujte 3/4 odměrky (30 g) 100 % Whey Protein Professional v 250 ml vody nebo mléka
užívejte nejlépe po tréninku Upozornění: produkt není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy
před užíváním konzultujte se svým lékařem
pro alergiky: produkt je vyroben v prostorech, kde se zpracovává mléko, sója, vejce, arašídy a obiloviny obsahující lepek
nepřekračujte doporučené denní dávkování
produkt nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu
skladujte na suchém, chladném a tmavém místě, mimo dosah dětí Informace: potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce
před použitím čtěte pečlivě informace a upozornění na etiketě výrobku
nepřekračujte doporučené denní dávkování uvedené na etiketě výrobku Tabulku nutričních hodnot naleznete v příloze - u obrázku.

Varianty produktu

Podobné produkty