GF Nutrition Diamond Protein Blend 1800 g, super kvalitní vícesložkový protein Varianta: Vanilla Cream

1 595,00 

DO OBCHODU

Katalogové číslo: 26535 Kategorie:

Popis

GF Nutrition Diamond Protein Blend. Doplněk stravy. Super kvalitní vícesložkový (noční) protein, obsahující 77% výběrových bílkovin v optimalizovaném poměru s garancí vysoké kvality a jasného původu zdrojových surovin. Základ proteinu Diamond Protein BLEND tvoří směs tří vybraných bílkovin v poměru 50:40:10 Specifickou vlastností vícesložkových proteinů je jejich postupně uvolňovaná / vstřebávaná bílkovina a tedy i postupné uvolňování aminokyselin do krevního oběhu. Diamond Protein BLEND je vhodný dávkovat tedy jak v delší pauze mezi jídly, tak případně použít i před spaním. Základ proteinu Diamond Protein BLEND tvoří směs tří vybraných bílkovin: Nativní (nedenaturovaný) mléčný koncentrát získaný ultrafiltrací přímo z kravského mléka – 80% Micelární kasein (zdroj Německo) = 50%. Nativní (nedenaturovaný) syrovátkový izolát a koncentrát v poměru 70:30. Obsah bílkovin se v závislosti na příchuti pohybuje v rozmezí 77-79% bílkovin. Výběrová a prvotřídní bílkovina od britské společnosti Volac a to jak v podobě izolátu, tak i menšinově zastoupeného koncentrátu. Obě bílkovinné frakce jsou vyrobeny tzv. CFM metodou tedy metodou Cross Flow Microfiltration (zdroj Volac® Velká Británie) = 40%. Vaječný albumin vysoké kvality z lokální produkce splňující nejvyšší standardy kvality (zdroj Německo) = 10%. Diamond Protein BLEND je navíc obohacen o vitamíny řady B, C a D3 (25% RHP) v každé dávce. Samozřejmostí jsou i trávicí enzymy Opti-7-DigestTM a probiotika britské společnosti Lactospore® (Bacillus Coagulans). 

Doporučená denní dávka: Jedna dávka je 25 gramů (jedna vrchovatá odměrka). S ohledem na denní příjem bílkovin užívejte 1-3 dávky denně mezi jídly popř. Po ukončení tréninku nebo před spaním, jako noční protein. Jednu vrchovatou odměrku (25 gramů) rozmíchejte v 250 ml vody. Odměrka je součástí balení. Informace: Výrobek neobsahuje GMO a nebyl vyroben z geneticky modifikovaných surovin. Výrobek nebyl ošetřen pomocí ionizujícího záření. bek neobsahuje alergeny uvedené v Příloze II Nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) č.1169/2011 v platném znění. – Vhodné pro vegetariány. Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží, jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným používáním nebo skladováním. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem

Nutriční informaceve 100 gprobiotika Lactospore50 mg
energetická hodnota1470 kJ / 346,4 kcalvitamin B3 (niacin)16 mg (100%*)
tuky1,6 gvitamin B61,4 mg (100%*)
z toho nasycené mastné kyseliny1 gvitamin B21,4 mg (100%*)
sacharidy3,9 gvitamin B11,1 mg (100%*)
z toho cukry3,7 gkyselina listová200 mcg (100%*)
bílkoviny79 gbiotin50 mcg (100%*)
sůl2.1 gvitamin D35 mcg (100%*)
trávicí enzymy Opti 7 Digest150 mgvitamin B122,5 mcg (100%*)
vitamin C80 mg (100%*)

*Referenčné hodnota přijmu

Komplexní multi enzymatická směs 7 digestivních enzymů výhradně rostlinného původu, zaměřená na optimální a komplexní vstřebávání a využití bílkovin, tuků a sacharidů ze stravy. Obsahuje spektrum enzymů syntetizovaných z nepatogenních hub a rostlin, jsou 100% neživočišného původu a tím jsou více rezistentní k žaludečním kyselinám a aktivně pracují v širším spektru pH 3,5-8,0 a teplotě 35-40 °C. Jsou vhodné i pro vegetariány.

v 1 g enzymatické směsi
amyláza16,800 U/g
laktáza2,800 U/g
proteáza4,200 U/g
lipáza700 U/g
celuláza140 U/g
bromelain60 GDU/g
papain40,000 U/g

 

Složení výrobku příchuť: DVOJITÁ ČOKOLÁDA: Micelární kasein (50%), ultrafiltrovaný nedenaturovaný (nativní) syrovátkový proteinový izolát WPI a ultrafiltrovaný nedenaturovaný (nativní) syrovátkový proteinový koncentrát WPC v garantovaném poměru izolát:koncentrát 70:30 (40%), vaječný albumin (10%), kakaový prášek, himálajská sůl, barvivo: karamel, aroma čokoláda, vitamin B3 (niacin), trávicí enzymy: Opti-7-DigestTM (lipáza, celuláza, papain, alfa-amyláza, proteáza, laktáza, bromelain), vitamin C, probiotika: LactoSpore® (Bacillus coagulans), vitamin B6, vitamin B2, vitamin B1 (thiamin), Kyselina listová, vitamin B7 (biotin), vitamin D3 (cholekalciferol), vitamin B12 (kyanokobalamin). Sladidla: steviolglykosidy, sukraloza.

 

Složení výrobku příchuť VANILKA: Micelární kasein (50%), ultrafiltrovaný nedenaturovaný (nativní) syrovátkový proteinový izolát WPI a ultrafiltrovaný nedenaturovaný (nativní) syrovátkový proteinový koncentrát WPC v garantovaném poměru izolát:koncentrát 70:30 (40%), vaječný albumin (10%), himálajská sůl, barvivo: beta karoten, aroma vanilka, vitamin B3 (niacin), trávicí enzymy: Opti-7-DigestTM (lipáza, celuláza, papain, alfa-amyláza, proteáza, laktáza, bromelain), vitamin C, probiotika: LactoSpore® (Bacillus coagulans), vitamin B6, vitamin B2, vitamin B1 (thiamin), kyselina listová, vitamin B7 (biotin), vitamin D3 (cholekalciferol), vitamin B12 (kyanokobalamin). Sladidla: steviolglykosidy, sukraloza.

 

Složení výrobku příchuť BORŮVKA: Micelární kasein (50%), ultrafiltrovaný nedenaturovaný (nativní) syrovátkový proteinový izolát WPI a ultrafiltrovaný nedenaturovaný (nativní) syrovátkový proteinový koncentrát WPC v garantovaném poměru izolát:koncentrát 70:30 (40%), vaječný albumin (10%), himálajská sůl, barvivo: prášek z fialové mrkve, aroma: borůvka, vitamin B3 (niacin), trávicí enzymy: Opti-7-DigestTM (lipáza, celuláza, papain, alfa-amyláza, proteáza, laktáza, bromelain), vitamin C, probiotika: LactoSpore® (Bacillus coagulans), vitamin B6, vitamin B2, vitamin B1 (thiamin), kyselina listová, vitamin B7 (biotin), vitamin D3 (cholekalciferol), vitamin B12 (kyanokobalamin). Sladidlo: steviolglykosidy, sukraloza.

 

Složení výrobku příchuť ARAŠÍDOVÉ MÁSLO: Micelární kasein (50%), ultrafiltrovaný nedenaturovaný (nativní) syrovátkový proteinový izolát WPI a ultrafiltrovaný nedenaturovaný (nativní) syrovátkový proteinový koncentrát WPC v garantovaném poměru izolát:koncentrát 70:30 (40%), vaječný albumin (10%), himálajská sůl, barvivo: karamel, aroma: arašídové máslo, vitamin B3 (niacin), trávicí enzymy: Opti-7-DigestTM (lipáza, celuláza, papain, alfa-amyláza, proteáza, laktáza, bromelain), vitamin C, probiotika: LactoSpore® (Bacillus coagulans), vitamin B6, vitamin B2, vitamin B1 (thiamin), kyselina listová, vitamin B7 (biotin), vitamin D3 (cholekalciferol), vitamin B12 (kyanokobalamin). Sladidlo: steviolglykosidy, sukraloza.