Instinkt EVOLVE Příchuť: Mango

690,00 

DO OBCHODU

Katalogové číslo: 41787 Kategorie: Štítek:

Popis

První doplněk stravy svého druhu, který se zaměřuje na komplexní zlepšení zdraví a osobního výkonu. Složení obsahuje přírodní látky, které podporují lidské tělo v širokém spektru a narozdíl od běžných energy nápojů neobsahuje žádný cukr. Ve složení je také mix důležitých elektrolytů a vitamínů, které posílí imunitu a celkové zdraví.

EVOLVE tě probere a dodá stabilní energii. O přísun energie se v tomto případě stará přírodní kofein získaný z bylin. To je obrovský rozdíl od klasických energy nápojů. V nich se totiž nachází syntetický kofein, který je uměle vytvořen a není tělu tak přirozený.

K čemu by byla všechna energie, kdyby mozek nešlapal tak, jak má? Někdy prostě potřebujeme, aby náš mozek jel na plné obrátky. Potřebujeme mít čistou hlavu, soustředit se a efektivně se rozhodovat. Přesně proto najdeš ve složení i nootropika – tedy látky, které činnost mozku podporují.

Oči dostávají každý den pořádně zabrat a je jedno, jestli monitor používáš k hraní, práci nebo studiu. Abychom očím trochu pomohli, přidali jsme do tohoto nápoje takové složky, které zrak dlouhodobě podporují a přispívají k jeho regeneraci.

Aby mohlo tělo řádně fungovat, je třeba mu dodávat hořčík, vápník, zinek a další potřebné minerály. Ty jsou velmi důležitými elektrolyty, které v těle zajišťují správný srdeční rytmus, bojují proti únavě, křečím a drží nás v psychické i fyzické rovnováze. Náš nápoj se pro tebe stane jejich přirozeným zdrojem.

Vitaminy jsou nezbytné organické látky, které si lidské tělo neumí samo vytvořit a musí je proto přijímat v potravě. Při špatném stravování jej tělo může mít nedostatek, a proto je EVOLVE napěchovaný mixem těch správných vitamínů, které přispívají k celkové vitalitě.

V dodání energie nespoléháme pouze na přírodní kofein, ale také na přirozenou energii vytvořenou naším tělem, která vzniká energetickou výměnou během trávení. V našem složení proto najdeš probiotika a antioxidanty, které podporují správnou činnost metabolismu.

Guarana

Patří mezi celosvětově oblíbené látky, které podporují činnost centrální nervové soustavy. Guarana má silné stimulační a povzbuzující účinky a je bohatým zdrojem antioxidantů, které chrání buňky před oxidativním stresem. Je skvělá pro ty, kteří potřebují dodat energii, koncentraci, lepší náladu a podpořit činnost mozku.

Zelený čaj

Zelený čaj má silné povzbudivé účinky a pomáhá ke zkoncentrování mysli. Velmi efektivně bojuje s únavou a současně dokáže podpořit činnost metabolismu. Obě schopnosti vedou k tomu, že jeho konzumací v těle přibývá energie a únava ustupuje. Účinky jsou ale daleko komplexnější, proto dodejme, že podporuje dobrou náladu, chrání srdce a zlepšuje zrak.

Astaxanthin

Jedná se o přírodní antioxidant, který na tělo působí velmi komplexně. Podporuje imunitu a funkce, které dokáží tělo chránit před závažnými nemocemi. Dále zlepšuje činnost mozku, posiluje paměť a chrání naši nervovou soustavu. Astaxanthin kontroluje správnou hladinu cholesterolu a dokáže nejen chránit náš zrak, ale dokonce ho i zlepšovat.

Borůvka

Každá borůvka v sobě skrývá sílu velmi univerzální léčebné pilulky. Borůvky jsou plné antioxidantů, působí protizánětlivě. Mají blahodárný vliv na ostrost vidění, vidění za tmy a při šerosleposti. Obsahují vitamín C, železo a další tělu prospěšné látky. Jejich přítomnost propůjčuje doplňkům stravy mix léčebných schopností. Mimo jiné chrání mozkové buňky a starají se o zpomalení jejich stárnutí a prosperitu.

Cola Nitida

Cola nitida neboli kolovník lesklý působí na naše tělo stimulačně. Je přirozeným zdrojem kofeinu a dokáže redukovat stres, únavu a velmi efektivně posílit paměť. Díky kooperaci kofeinu s dalšími látkami obsaženými v této rostlině dochází k maximalizování všech tělesných činností. Zvyšuje tedy koncentraci a celkové povzbuzení organismu.

Cognizin Citikolin

Citikolin stimuluje činnost mozku. Díky tomu dokáže posílit naši paměť, pomoci nám lépe se orientovat a bystře přemýšlet. To podporuje lepší koncentraci a rozhodování. Důvodem je zřejmě fakt, že aktivita citikolinu napomáhá k uvolňování dopaminu. Ten je jedním z hormonů štěstí, který mimo jiné podporuje zvýšenou činnost mozku. Jeho záběr je tak široký, že pomáhá i lidem s neurodegenerativními onemocněními.

Měsíček Lékařský

Tato bylinka je opravdovým zázrakem, který dokáže podpořit imunitu. Kromě toho zlepšuje činnost trávící soustavy, zlepšuje krevní oběh a dokáže ulevit od bolestí a uvolnit svalové napětí. Tato univerzální léčivá rostlina dokáže pomoct také v případě hojení ran a kožních zánětů. Podporuje tedy správné fungování těla a dopřává mu potřebné vitamíny a kyseliny.

Chlorela

Tato sladkovodní řasa v sobě skrývá celou řadu vitamínů a minerálů. Je velmi vyhledávaná pro celkovou detoxikaci organismu a jeho následné posílení. Její předností je, že pozitivně ovlivňuje střevní mikroflóru, která zajišťuje správné vstřebávání důležitých látek. Je přirozeným zdrojem hořčíku, železa nebo vitamínů B2 a B6. Do těla také přináší důležité živiny, proteiny nebo vlákninu.

Vitamíny

Vitamín C

Vitamín C snižuje únavu, podílí se na správné tvorbě hormonů a podporuje správnou psychickou činnost.

Thiamin

Vitamín B1 podporuje tělo v mnoha ohledech. Posiluje svaly, nervovou soustavu i činnost metabolismu.

Vitamín B6

Vitamín B6 nám díky svým aktivitám v těle dodává energii a brání nás před únavou a vyčerpáním.

Vitamín D

Tento vitamín je potřebný pro posílení imunity a současně se stará o správný stav svalů a kostí.

Vitamín B12

Vitamín B12 se stará o správný chod nervové soustavy a podporuje vznik červených krvinek.

Biotin

Vitamín B7 je známý především pro svůj blahodárný vliv na pokožku, vlasy a nehty.

Vitamín K2

Tento vitamín zabraňuje usazování vápníku v cévách, celkově je čistí a brání kornatění tepen.

Elektrolyty

Sodík

Sodík podporuje tvorbu červených krvinek a napomáhá s trávením.

Zinek

Zinek se v lidském těle podílí na celé řadě procesů a jeho nedostatek může oslabit naši imunitu.

Draslík

Draslík se stará především o správnou činnost srdce. Kromě toho pečuje o nervovou a svalovou soustavu.

Hořčík

Magnézium se stará o správnou činnost naší nervové soustavy a svalů.

Vápník

Vápník je klíčovým minerálem starajícím se o pevnost našich kostí a zubů.

Aktivní látkyObsah
Guarana (Paullinia cupana) extrakt ze semen 10% kofeinu160 mg
Zelený čaj (Camellia sinensis) extrakt z listu 50% polyfenolů50 mg
Cola nitida extrakt ze semen 10% kofeinu300 mg
Kofein (bezvodý)25 mg
Citikolin (CDP cholin)50 mg
Měsíček lékařský (Calendulla officinalis) extrakt 12% luteinu84 mg
Borůvka (Vaccinium Myrtillus) extrakt z plodu 25% antokyaninů10 mg
Chlorella (60% proteinů)30 mg
Astaxanthin (Haematococcus pluvialis)0,6 mg
Laktobacillus acidophilus0,5 mld. CFU
Vitamin C (kyselina L-askorbová)40 mg (50% RHP)
Thiamin (thiamin hydrochlorid)1,1 mg (100% RHP)
Vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid)1,4 mg (100% RHP)
Vitamin D (cholekalciferol)5 µg (100% RHP)
Vitamin B12 (kyanokobalamin)10 µg (200% RHP)
Biotin (D-biotin)50 µg (100% RHP)
Vitamin K2 (MK7 menachinon)25 µg (33% RHP)
Sodík (hydrogenuhličitan sodný)100 mg
Zinek (citrát zinečnatý)5 mg (50% RHP)
Draslík (citrát tridraselný)110 mg (5,5% RHP)
Hořčík (citrát hořečnatý)40 mg (10,7% RHP)
Vápník (mléčnan vápenatý)150 mg (18,8% RHP)

HP- referenční hodnota příjmu

Pomocné látky: Maltodextrin, inulin – plniva, laktát vápenatý, kyselina citronová – regulátor kyselosti, přírodní třešňové aroma, uhličitan hořečnatý – protispékavá látka, přírodní barvivo, přírodní aroma, sladidla acesulfam K a sukralóza.

FIRESTORM: přírodní třešňové aroma, přírodní barvivo červená řepa

SUNSTRIKE: přírodní mangové aroma, přírodní barvivo kurkumin

Hmotnost obsahu: 290 g

Doporučené dávkování: 2 odměrky dobře rozmíchat ve 500 ml vody. Případné nerozpuštěné sraženiny nejsou na závadu. Lze užívat 2 nápoje denně. Mezi nápoji doporučujeme alespoň 3 hodinovou pauzu.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Obsahuje kofein (70 mg v 1 dávce). Výrobek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Výrobek není určen pro osoby s vysokým krevním tlakem a osoby užívající léky na ředění krve. Ukládejte mimo dosah dětí! Dodržujte zdravý životní styl.

Skladování: skladujte v dobře uzavřeném originálním balení v suchu a v temnu při teplotě do 25 °C.

Minimální trvanlivost: Uvedena na spodní části obalu

Vyrobeno v ČR