PLANET PALEO – KOLAGENOVÝ NÁPOJ SE ZELENÝM ČAJEM – MATCHA LATÉ EXP 11/2022

565,00 

DO OBCHODU

Katalogové číslo: 25737 Kategorie: Štítek:

Popis

Ochutnejte nejkvalitnější kolagen na českém trhu od britské značky Planet Paleo, který jako jediný v Evropě obdržel certifikaci Grass-Fed, která garantuje, že maso pochází 100% z volného chovu.
V Planet Paleo zkombinovali nejkvalitnější čaj Matcha v BIO kvalitě s jejich výživným hovězím kolagenem, aby pro vás vyvinuli opravdu lahodný nápoj, který nastartuje váš den, vaši mysl a dá vám bohatou podporu živin do začátku dne. Udělejte si čas na váš osobní ZEN moment, a vychutnejte si své trendy matcha laté s kolagenem.
Původ kolagenu a jeho čistota je proto absolutně nezbytná pro naše zdraví – kupovat neověřenou a levnou značku nemá v tomto případě smysl.
Britská značka Planet Paleo garantuje původ kolagenu a má ve VB vynikající pověst. Planet Paleo kolageny se prodávají v předních britských a evropských prodejnách se zdravou výživou a jsou doporučovány v široké paleo a keto komunitě. 

Kolagen tvoří téměř třetinu z tisíců různých typů bílkovin, které existují v našem těle. Je to hlavní strukturální bílkovina, která dodává pevnost a tvoří podporu tělesných tkání včetně kůže, kostí, šlach, vazů, chrupavek, svalů a cév. Naše tělo je schopno si kolagen samo vytvářet zhruba do věku 25 let. Poté tato schopnost rapidně klesá a čím jsme starší, tím více jej potřebujeme doplňovat z jiných zdrojů. Původ kolagenu a jeho čistota je proto absolutně nezbytná pro naše zdraví – kupovat neověřenou a levnou značku nemá v tomto případě smysl.
  • Kolagen byl vždy nezbytnou součástí správné a zdravé výživy našich předků.
  • Kolagen podporuje celkově dobrou tělesnou kondici a zajišťuje flexibilitu končetin.
  • Kolagen je bohatým zdrojem amino-kyselin jako jsou Glycin či Prolin, které nejsou v dostupných zdrojích bílkovin běžně zastoupeny.
  • Kolagen dodává stárnoucímu tělu potřebné výživové složky pro optimální zdraví a wellness.
Tento vysoce kvalitní a slavnostní japonský čaj je oceňován pro svůj vysoký obsah antioxidantů a katechinů, včetně důležité sloučeniny EGCG – epigallokatechin gallát. Zelený čaj obsahuje specifickou sadu organických sloučenin zvaných katechiny. Mezi antioxidanty jsou katechiny nejúčinnější. Jedním z nich je právě zmiňovaný epigallokatechin gallát (EGCG). Tento antioxidant tvoří až 60% všech katechinů v čaji Matcha. Jeho obsah v čaji Matcha je více než 100x vyšší než u běžně dostupných čajů. To je převážně způsobeno tím, že tento čaj se nelouhuje, ale v podstatě konzumuje. U běžných čajů se živiny louhují do vody. U čaje Matcha využijeme celý čajový list v sušené podobě, čímž získáme plný potencionál toho, co nám čajovník nabízí.
Značka Planet Paleo zkombinovala tento životabudič s jejich kvalitním grass-fed kolagenem, aby vám nabídla laté, které si můžete udělat v klidu domova anebo vzít v pytlíčku kamkoliv sebou – stačí vám horká voda nebo rostlinné mléko pro lepší zážitek. Laté vznikne, protože nápoj také obsahuje BIO sušené kokosové mléko, mletou vanilku, skořici a špetku citrokové kůry pro ten správný zing. Můžete krapet osladit čekankovým nebo agave sirupem, medem, kokosovým cukrem či kokosovým nektarem od značky Cocofina. Mňam.

baner

DÁVKOVÁNÍ

Dávka představuje 9g až 3x denně (večer již ne, nejpozději v 16.00).
Smíchejte alespoň s 200ml horké vody nebo teplého (nejlépe rostlinného) mléka podle chuti. Můžete si podle své chuti dosladit nejlépe kokosovým nektarem nebo medem.
Lze pít za studena nejlépe s mlékem vaší preference a ledem pro vynikající studené osvěžení. Vyrobíte si v smoothie makeru nebo kvalitním vysokorychlostním robotu. V balení 225g se nachází cca 25 dávek

 

VÝŽIVOVÉ HODNOTY

matcha nutri
Balení obsahuje 91% bílkovin.
Bez přídavných látek, barviv, dochucovadel a konzervantů.
Produkt neobsahuje pšenici, lepek, mléčné stopy a sóju.

SLOŽENÍ

Collagen Hydrolysate (Bovine – Hovězí, typ 1 a 3)      5900 mg
Matcha laté směs:                                                       4000 mg
Laté směs: zelený Matcha čaj, *kokosové sušené mléko, *mletá skořice, *sušená citronová kůra a vanilka.  *BIO zemědělství.

KOLAGEN V HISTORII A KUCHYNI

Slovo ‚kolagen‘ je odvozeno z řeckého slova ‚kolla‘, lepidlo, tzn. je to látka, která doslova drží tělo pohromadě. Od nepaměti byla jídla přirozeně bohatá na kolagen součástí životospráv po celém světě – od afrického ragů z hovězí oháňky, či francouzského bujónu po domácí kuřecí vývar vaší babičky na léčbu všech neduhů. Právě (staro) moderní způsob stravování známý jako PALEO získal svůj název od našich předků z doby kamenné, kteří se stravovali potravinami bohatými na bílkoviny. Konzumovali celá zvířata, včetně kostí, a nad ohněm si mimo jiné vařili i na kolagen bohaté polévkové vývary z kostí.
Kdo ovšem v dnešní uspěchané době má čas se vyvařovat s takovými dobrými polévkami z kostního vývaru…? Málokdo, a tak je opravdu nezbytné si ubývající kolagen doplňovat z jiných zdrojů – přizpůsobených našim nabitým životům. Navíc je vcelku obtížné a drahé pravidelně kupovat a konzumovat kvalitní BIO maso či ryby, které zajistí ten nejkvalitnější protein pro náš organismus. Levné maso z velkochovů vám spíš uškodí než pomůže.

HOVĚZÍ KOLAGEN PLANET PALEO

Zakladatel značky Planet Paleo, Ben Shouler, je volným zastáncem životního stylu PALEO – bere si z něj to, co mu osobně vyhovuje, protože jeho netolerance vůči mléčným výrobkům a obilovinám mu nedovoluje tento druh stravování dodržovat do puntíku. V minulosti pracoval v oblasti přírodních doplňků zdravé výživy a vždy chtěl vyvíjet vlastní výrobky. Osobně měl vynikající výsledky z pravidelného užívání kolagenu pro svůj zažívací systém a cítil, že na britském trhu chyběl kolagen nejvyšší kvality získávaný ze skotu, který se pase na čisté trávě.
V Planet Paleo věří v to, že skot by se měl chovat ve svém tradičním prostředí, tzn. ve volné přírodě, kde spásá pouze čistou, chemicky neznečištěnou trávu jako svůj jediný zdroj potravy. Planet Paleo kolagen pochází od prověřeného dodavatele, který si vybírá specifické farmy v Jižní Americe, na kterých se dobytek chová místním tradičním způsobem, a kde je mu umožněno se pást na nekonečných zelených pastvinách bez pesticidů, růstových hormonů a antibiotik.

UPOZORNĚNÍ

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Produkt není vhodný jako náhrada pestré stravy a náhrada vyvážené diety. Jste-li v ošetřování (nemocní), těhotní nebo očekávající těhotenství, konzultujte užívání výrobku s lékařem nebo výživovým poradcem.
Skladujte mimo dosah dětí a mimo zdroj tepla a vlhka.