Weider Strong Zinc Caps 120 kapslí Varianta: 120 kps

392,00 

DO OBCHODU

Katalogové číslo: 25416 Kategorie: Štítek:

Popis

Weider Strong Zinc Caps, 120 kps

ZINC STRONG CAPS:doplněk stravy.Vhodný při zvýšené fyzické zátěži nebo při sportovních aktivitách. Obsahuje minerál zinek.

Zinek se podílí na procesu dělení buněk,přispívá k normální funkci imunitního systému,chrání buňky před oxidativním stresem.Pomáhá udržovat v pořádku zrak i pokožku,dále nehty a vlasy. Přispívá k udržení normální hladiny testosteronu,ovlivňuje metabolismus živin,udržuje v pořádku reprodukční systém. Suplementace zinkem je vhodná pro intenzivně cvičící osoby i pro muže středního a vyššího věku. Vhodné při vysoké intenzitě svalové zátěže.

Upozornění: doplněk nenahrazuje vyváženou a různorodou stravu,která je pro správné fungování organismu nezbytně důležitá.

Doporučená denní dávka:1kapsle.Kapsli dobře zapijte vodou.

Neurčí-li lékař jinak,není určeno dětem(do 18let),těhotným a kojícím ženám,lidem trpícím vážnými nemocemi.Nepřekračujte doporučenou denní dávku.Skladujte v uzavřené dóze na suchém a temném místě,mimo dosah dětí.

Složení výrobku: maltodextrin,želatina,11,4%citrát zineč-natý,protispékavá látka:hořečnaté soli mastných kyselin(E470b).Barvivo:oxid železitý(E172).  

Výživové složení: 1kapsle: zinek:25mg(250%DDD)

Balení: 84g,120kapsl