Gymbeam Energy Caps – XBEAM

529,00 

DO OBCHODU

Katalogové číslo: 39999 Kategorie: Štítek:

Popis

XBEAM Energy Caps – kapsle na podporu herního výkonu, které spolehlivě poslouží na cestě za vítězstvím v každém online zápase

XBEAM Energy Caps jsou funkční kapsle, které obsahují 13 pečlivě vybraných látek. Ty vyhledávají hráči nejen ve světě e-sportu s cílem maximální podpory herního výkonu. Složení otevírá extrakt z bakopy drobnolisté známý také jako brahmi, který spolu s přítomným acetyl l-karnitinem patří mezi nootropika. To jsou látky spojované se zlepšením paměti, myšlení a koncentrace, tedy klíčových vjemů, které mohou rozhodnout o průběhu každého online zápasu. Během vašeho tažení za vítězstvím oceníte také fakt, že bakopa spolu s přítomnou ashwagandhou extraktem z kořene rozchodnice růžové (Rhodiola rosea) patří mezi adaptogeny, což jsou látky, které mohou pomoci lépe se vypořádat se stresem, snáze se na něj adaptovat, a zvýšit tak odolnost organismu. To může pomoci zachovat chladnou hlavu při napjatých herních situacích, které mají vliv na celkové skóre. Ať už jde o souboje v League of Legends, rychlé přestřelky v Call of Duty, napínavý závod v F1 nebo gólovou štvanici ve FIFA.

 

Složení dále doplňuje kofein v množství 100 mg. Jedná se přibližně o dávku, která v množství překonává klasické espresso. Kofein navíc patří mezi nejpopulárnější stimulanty a dokáže vás nabudit či zostřit smysly bez ohledu na e-sportovní žánr, kterému se věnujete. Zároveň má vliv i na reakční rychlost, díky které můžete zasadit rozhodující úder. Synergicky s kofeinem působí i přítomný l-teanin, který také patří mezi nootropika. Jeho přítomnost zajistí pozvolný nástup účinků kofeinu, což mohou ocenit hráči citlivější na tento stimulant. Účinnou formuli aktivních látek doplňuje také fosfatidylserin vyhledávaný s cílem podpory kognitivních funkcí, které ve světě sportu mohou být rozhodující.

 

Mimo již zmíněných sem patří například pozornost či schopnost vnímat a řešit problémy. Jedná se tedy o vlastnosti, které ocení nejen fanoušci taktických nebo RTS her. Fosfatidylserin je navíc jednou z nejdůležitějších strukturálních součástí membrán nervových buněk, které se podílejí na přenosu signálů v celém organismu. Kvalita a rychlost těchto přenosů pak ovlivňuje i již zmiňovanou reakční rychlost, která patří k TOP vlastnostem nejlepších e-sportovních hráčů. Zapomenout nesmíme ani na přítomný citikolin, který patří mezi výborné zdroje cholinu. Ten hraje důležitou roli při syntéze neurotransmiterů acetylcholinu důležitého pro optimální mozkové funkce, včetně soustředěnosti či formování vzpomínek. Může vám tak pomoci nejen zachovat fokus v každém momentě hry, ale také lépe si zapamatovat vaše chyby, ze kterých se pak můžete učit a dotáhnout svůj herní styl.

 

Složení XBEAM Energy Caps však myslí i na vitalitu hráčů, ke které může přispět přítomný extrakt z borůvek. Obsahuje antokyany, které patří mezi silné antioxidanty s potenciálním vlivem na zrak. Ten během dlouhého hraní často čelí velké zátěži, a tak je nutné věnovat mu zvláštní podporu. Extrakt z borůvek navíc spolu s ginkgo bilobou vyniká obsahem aktivních látek, tzv. flavonoidů, které se řadí mezi nejefektivnější přírodní antioxidanty. Dokáží bojovat proti škodlivým volným radikálům, které mohou napadat a poškozovat buňky. K celkovému zdraví e-sportovce kromě toho přispívá i přítomnost vitamínů B3 a B12, které se podílejí na snížení vyčerpání a únavy.

 

Vitamín B12 má navíc pozitivní vliv na látkovou přeměnu důležitou pro tvorbu energie a na imunitní systém. Díky jeho optimálnímu fungování vás nic nevyřadí ze hry a můžete se tak plně soustředit na svůj výkon a dobíjení žebříčků. Kromě toho podporuje psychiku a nervový systém, který je zodpovědný například za ovládání pohybů a jeho optimální fungování dokáže ještě více vybrousit vaše reakce v zápasech. Zapomenout nesmíme ani na přítomný bioperin, který maximalizuje vstřebávání všech látek.

 

XBEAM Energy Caps jsou tedy komplexně navržené kapsle s cílem maximálně podpořit schopnosti každého hráče a zvýšit tak jeho úspěch na tabuli žebříčků. Ať už jde o profesionálního e-sportovce nebo nadšence. Kapsle se navíc jednoduše užívají a jsou vhodné i pro vegany. Ocenit je dokonce mohou nejen online hráči. Svým účinkem dokáží povzbudit i fanoušky singleplayer her, kteří by si po těžkém dni rádi užili svůj oblíbený titul.

 

XBEAM Energy Caps - GymBeam

 

XBEAM Energy Caps a jejich výhody

 • kapsle s obsahem 13 aktivních látek
 • ve složení najdete také 2 adaptogeny 
 • jsou speciálně navrženy pro podporu herního výkonu
 • obsahují 7 nootropik pro podporu paměti, myšlení a koncentrace
 • přispívají k psychické odolnosti a lepšímu zvládání stresu
 • obsahují 100 mg kofeinu v jedné dávce 
 • přispívají ke snížení vyčerpání a únavy
 • mají pozitivní vliv na imunitní systém
 • podporují psychiku a nervový systém
 • mohou zlepšit reakční rychlost v každé hře 
 • podporují energetický metabolismus
 • ocení je profesionální e-sportovci nebo nadšenci
 • mohou zostřit smysly během každého zápasu

 

Složení

Bakopa extrakt (Bacopa monnieri) (list) (50 % bakosidy), acetyl L-karnitin, extrakt z kořene ashwagandhy (Withania somnifera) (5 % vitanolidy), L-teanin, fosfatidylserin 70 %, bezvodý kofein, extrakt z kořene rozchodnice růžové (Rhodiola rosea) (3 % rosavin), citikolin (CDP- cholin), extrakt z brusinky borůvkové (Vaccinium myrtillus) (25 % antokyaniny), objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), protihrudkující činidlo (stearan hořečnatý), vitamín B3 (niacinamid), ginkgo biloba extrakt 10:1, BioPerine®, vitamín B12 (kyanokobalamin), hypromelózová kapsle.

 

Dávkování

Užívejte 2 kapsle před nebo během hraní.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty2 kapsle*RI
Bakopa extrakt (Bacopa monnieri)200 mg
– Bakosidy110 mg
Acetyl L-karnitin200 mg
Extrakt z kořene ashwagandhy (Withania somnifera)200 mg
– Vitanolidy10 mg
L-Theanin200 mg
Fosfatidylserin100 mg
Kofein100 mg
Extrakt z kořene rozchodnice růžové (Rhodiola rosea)80 mg
– Rosavin2,4 mg
Citikolin80 mg
Extrakt z brusinky borůvkové (Vaccinium myrtillus)80 mg
Vitamín B332 mg200 %
Ginkgo biloba extrakt 10:125 mg
Bioperin5 mg
Vitamín B12250 µg10000%

*Referenční hodnota příjmu průměrné dospělé osoby (8400 kJ/2000 kcal).

 

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Obsahuje kofein (100 mg na denní dávku). Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Uchovávejte na suchém místě, mimo přímé sluneční záření a při pokojové teplotě.

 

Minimální trvanlivost do konce: Uvedena na obalu.