Whey Protein 908g Vanilka-hruška

Dostupnost: skladem
Cena přepravy od 54,00 Kč
Popis produktu:

20g bílkovin v 1 dávce
Neobsahuje trans-tuky
Výborná rozpustnost
Obohacen komplexem trávících enzymů - AMINOGEN®
Dostupný v 19 skvělých příchutích
 
Whey Protein je prvotřídní proteinový přípravek obsahující koncentrát syrovátkových bílkovin té nejvyšší kvality. Díky komplexu trávících enzymů máte jistotu, že každá dávka bude vaším organismem beze ztrát zpracována a přitom nezpůsobí žaludeční problémy. Výhodou proteinu je také skvělá rozpustnost a 19 výborných příchutí! Přípravek značky FA® nutrition může být užíván kdykoli během dne a to ho dělá jedinečným doplňkem stravy. Ve složení přípravku se nachází:
koncentrát syrovátkové bílkoviny, která se vyznačuje rychlou vstřebatelností (biologická hodnota BH = 104). Zahrnuje široký profil aminokyselin a je dokonalým zdrojem alfa laktoalbuminu, laktoferinu posilujícího imunitu a laktoperoxidázy vykazující antibakteriální účinky.
komplex AMINOGEN™ je směs trávících enzymů podporující vstřebávání bílkovin díky jejich štěpení na peptidy.
DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: Rozmixujte jednu dávku (30g) ve 200-300ml neperlivé vody nebo mléka. Užívejte 1-3 dávky denně v závislosti na vašich individuálních potřebách.
AMINOGEN® je ochranná známka patřící Triarco Industries a je chráněn patentem. U.S. Patent No. 5,387,422.
Tréninkový den: Užívejte 1 dávku (32g) ihned po probuzení, 30 min. před tréninkem a ihned po tréninku.Netréninkový den: Užívejte 1 dávku ihned po probuzení a případné další dávky dle potřeby mezi jídly.
UPOZORNĚNÍ: Přípravek neslouží jako náhrada pesté stravy, ale pouze jako její doplněk.

Varianty produktu

Podobné produkty